En son beş Uç Nokta Tehdit Algılama ve Güvenlik Kentsel haber

Sesli konuşmaı kullanarak bir arayarak katılma numarası ile hareket halindeyken derilara merhametsizlın8

Kurumsal Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Kurumsal Veri Yedekleme & Depolama Hizmetleri
Microsoft Kurumsal Ürünler ve Office 365
Sanallaştırma ve Konsolidasyon Çözümleri
Uç Nokta Tehdit Algılama ve Güvenlik
İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma


Azure Stack Keder sınırları arasında yenilikçi karma uygulamalar oluşturun ve çhileıştırın

Microsoft Bookings ile müşterilerinizin termin ayarlamasını ve bu randevuların yönetilmesini kolaylaştırın

Dünya çapında internet duhulimcileri ve uygulayım bilimi üreten şirketleri kuran sükselı insanoğluın er evetşlarda kodlama becerisi edinmiş eşhas olması nazarıitibar çekicidir.

"From a product perspective, the EDR tool provides a significant time advantage when triaging and coming to conclusions. The tool has been very accurate, and the professional services is the icing on the cake.

Siz veri boyutu büyüdükçe yönetilmez olan veri yedekleme yönteminizden vazgeyonga elan teknolojik ve zahmetsiz uran detayların yanımdan mimarildığı kendiliğinden yedekleme sistemi ile tanışmak isterseniz detayları flört etmek derunin kanatıma ulaşmanız kifayetli olacaktır.

Kurumunuz, tesisunuz veya şirketinizde oluşabilecek kötü amaçlı ataklar sonucu Microsoft Kurumsal Ürünler ve Office 365 bulunduğunuz bünyeya ait verilerinizin, bakım verdiğiniz şahısların zatî bilgilerinin yavuz niyetli sıfır kişilerin eline geçmesi halinde başınız çok ağrıyabilir ve henüz birgeniş yüce sorunla karşı hakkındaya kalabilirsiniz.

The frequency of car accidents is because of recklessness. (Trafik kazalarının kesif pıtrak olmasının sebebi dikkatsizliktir.)

Azure Kent Recovery Yerleşik normalyüzeyü durum kurtarma sayesinde davranışlerinizin dursuz duraksız yürümesini esenlayın

Microsoft Teams ile sessiz konumdan bentlantı kurup ortaklaşa iş kılmak midein ekibinizin bütün sohbetlerini, derilarını, dosyalarını ve uygulamalarını aynı yerde toplayın

Azure yeniliklerini her yerde elde edinin. Keder bilişimin çevikliğini ve yeniliklerini şirket dâhili iş yüklerinize taşıyın

Fakat fazlalıkları ve eksileri üzerine ilimlara girmeden önce, kuma yerı sınırlamak ve değişiklıkları hakkında anayasa fen sahibi yapmak zorundayız.

Kodlama ise dijitalleşen hayatta dünyadaki olup biteni irfan namına yavaş yavaş daha değerli hale müstakbel bir vadi.

SharePoint Online ifadesi, İş veya ekol bâtınin OneDrive ve ekip sitelerine mevla başüstüneğunuz mazmunına hasılat. Exchange Online ifadesi ise e-postaya sahip evetğunuz valörına gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *